Beylikdüzü Ana Okulu

Beylikdüzü Ana Okulu

beylikdüzü anaokulu reklam

Beylikdüzü Anaokulu Haftada Bir Gün İngilizce

Anaokulu İngilizcesi

Hergün bir saat, ve haftada beş saat olmak üzere anaokulumuzda bulunan çocuklara ingilizce öğretmeni eşliğinde birebir olarak eğitim sunmaktayız.Anaokulu yabancı dil eğitiminde kullanılan uluslararası standartlara sahip olan anaokulu ingilizce eğitim tekniklerimiz eş anlamlar, zıt anlamlar, oyunlar, kelimeler, karışık kelimeler, şarkılar ile ingilizceyi zevkli bir hale getirerek çağdaş eğitim yöntemleri ile desteklenmektedir.Anaokulumuzda verilen ingilizce eğitimi ile çocuklara yabancı dilin ne kadar yararlı, önemli ve gerekli olduğunu en uygun dille anlatıp onları inandırabiliyoruz.Elbette anaokulu çağında bulunan çocukların tümünün ilk önce anadili ile eğitime başlamaları gerçeği yadsınamaz!Ancak belirli bir yaştan sonra ingilizce eğitimine kendi ana dillerini öğrenmiş olarak başlayacak olan cocuklar için anaokulu süresince öğrendikleri ingilizce ileride dizimler vasıtası ile bilinçaltında bulunacak ve öğrenmelerini kolaylaştıracaktır.Anaokulu eğitimi süresince çocuğunuzun tam anlamı ile ingilizce öğrenerek başarılı olması beklenemez, fakat ilerisi için faydalı olacağı kesindir.Anaokulu eğitimini asli amacı çocuğun bütün gelişim alanlarını desteklemektir.Bu sebeple çocuğunuzu yolladığını anaokulu'nda ingilizce eğitimi olup olmadığı önemli bir kriterdir.İngilizce ile ilgili olarak çocuğunuzun deneyim kazanması önemlidir.

Çocuklarda dil eğitimi uzun vadede beyin gelişiminde etkilidir.Erken yaşta örnek olarak anaokulu öğrencileri, yaş grubuna bağlı olarak dili analiz edemedikleri için dokundukları somut nesneleri, gördüklerini algılayabilirler.Çocukların tümü çok zengin hayal gücüne sahiptirler, bu sebeple yaptıkları etkinliklerden sıkılabilirler. Erken yaşta dil eğitimine başlamak sosyal ve ruhsal olarak gelişimlerini hızlandırmaktadır.Bu kadar büyük hayal gücü olan çocuklara dil öğretmek için oyunlar ve şarkılar kullanmak etkili bir yoldur.Onların dikkatini çekebilecek resim ve içerikler bizim yardımcılarımızdır.Renkler, sayılar, hayvanlar,taşıtlar ve vücutta bulunan el, ayak, göz, kulak ile işe başlayabiliriz.

Anadilini konuşan bir çocuğa elbette bir başka dil öğretilmesi mümkün olabilir.Ancak dil öğrenmek çocuğu zorlamak, üzerine taşıyamayacağı kadar yük yüklemek değildir!Her çocuğun dil öğrenme kapasitesi ve yeteneği farklı olabilir..Bu bakımdan dil eğitimi anaokulu çocuklarında birebir ilgi ve alaka ile mümkün olabilir. Çocuk diğer çocuklar ile etkileşime girerek kendini kıyaslayabilir böyle bir durumda çocukta başarısızlık, özgüven gibi problemler ortaya çıkabilir.Anaokulu dil eğitiminin, bu bakımdan uzman ve işini ehli kişiler tarafından yapılması gerektiği unutulmamalıdır.

Yabancı dil eğitiminde ingilizce şarkılar çocuklar için çok faydalı etkilere sahip.Sizde bu durumun farkında olabilir siniz! Çünkü 3 yaşındaki çocuğunuzun televizyondan dinlediği bir yabancı parçayı çok rahatlıkla diline dolayarak söylediğiniz hiç duydunuz mu? İngilizce dilinin gelişmesinde anaokulumuzda sıkça başvurduğumuz bir yöntem şarkılardır.

Dil eğitimi enteresan bir o kadarda ilginç bir konudur.Örnek olarak çocukların konuşma yetenekleri erken yaşta geliştirilmez ise ileride problem yaratabilmektedir.Çocuklarda sıkça rastlanan bir durum olan utangaçlığın ve diyalog zayıflığının giderilmesi dil eğitimi ile mümkün olmaktadır.İngilizce eğitimi alan bir anaokulu çocuğu ingilizceye yatkın bir hale gelebilmektedir.

Beylikdüzü beyaz melekler anaokulu ingilizce eğitimi faaliyetlerini, yukarıda yazdığı üzere konuya tamamı ile vakıf ve sorumluluklarının bilincinde bir anaokulu olarak gerçekleştirmektedir.İngilizce faaliyetlerimiz uzman gözetiminde ve çocuğunuzun bireysel ihtiyaçları göz önünde bulunarak tamamlanmaktadır. Anaokulumuzdaki ingilizce faaliyetleri hakkında bilgi alabilmek ve sorularınız için 0212 873 40 63 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

 
ANAOKULU: Anasayfa Anaokulu Eğitim Programı Anaokulu İngilizce Eğitimi

Anaokulu Haber Grubu

e-mail adresiniz ile bizden anaokulu haberleri alın:

Delivered by FeedBurner

Subscribe to RSS headline updates from:
Powered by FeedBurner